maurers-softgel-banner
maurers-softgel-fiyat

Maurers Kullanımı

Maurers Nasıl Kullanılır?

Maurers Kullanımı Nasıldır?

Maurers günün ilk öğünü olan sabah kahvaltılarından otuz dakika önce kullanılır. Kullanıcıları tarafından kendilerine uyarlayarak 45 dakika önce alanlarda olmaktadır. Aç karnına içildiğinden dolayi kana daha kolay karışıp etkisini daha çabuk hissettirmektedir. Bol su ile kullanımı daha da yararlı olacaktır. Suyun vücudunuzdaki dolaşımı hızlandırması sayesinde iştahı çabuk kesecek böylelikle yararı maksimuma yükselmiş olmaktayız. Maurers kullanırken kesinlikle kullandığınız gün 4- 5 litre su tüketmelisiniz. İçerisinde toplam 36 kapsül bulunmaktadır. Bu ürün 1 aylıktır fakat üreticiler her şeyi düşünerek 6 kapsül daha eklemiştir, 6 adet kapsül daha eklenmesindeki sebep 30 gün kullanırken günden tabi ki birden fazla kesinlikle kullanılmayacağı için kalan 6 adet kapsülü istenilen fitliğe yani vücuda ulaşıldıktan sonra kalıcı olması için hemen bırakmadan 2 günde bir kullanılmasını istediklerinden kaynaklıdır. Bunu istemesindeki sebep tamamen kendilerini düşündüklerinden kaynaklıdır. Böylelikle daha kalıcı bir zayıflık sağlanacak ve böylelikle zayıflayan kişi etrafındakilere de önerip ücretsiz reklam yapmış olacaklardır. Ürünün gerçek fiyatı 69 tl fakat bayiliğini yapan firmalara bu fiyatı 10 tl daha düşüğe göndermektedirler. Üreticiler düşük miktarda zayıflamak isteyenlere 3 kutu eğer fazla miktarda kilo kaybı yaşamak isteyenlere ise 5+1’li olan ekonomik paketi önermektedirler. Deneme amaçlı 1 kutu aldıktan sonra bu paketleri tercih edebilirsiniz. Fazla kilo vermek isteyenler için konuşacak olursak uygulama seansları uzayacağı için 2 ayda bir dinlenmeleri gerekmektedir. 2 ay sonra yaklaşık 30 gün boyunca 2 günde 1 kullanım yapmanız önerilmektedir. Bu istenilen talimatlara harfiyen uyarsanız kilo vermeniz kaçınılmaz olmaktadır. 30 gün boyunca 2 günde bir kullanılmasındaki amaç vücudun bağışıklık kazanmasını engellemek amaçlıdır. Ara verdikten sonra 2 ay daha kullanım yaparsanız böylelikle kilo vermeniz kolaylıkla sağlıklı bir şekilde sağlanmış olur. Maurers zayıflama hapı aşırı derecede tokluk hissi yarattığından kaynaklı öğünlerde birazda olsa bir şeyler atıştırmanız gerekmektedir. Nedeni sizlerin herhangi bir şekilde yorgun ve bitkin düşerek bayılmasını ya da rahatsızlanmasını ya da yan etkilerinin görülmesinin kolaylaşmasını engellemek amaçlıdır. Tekrar uyarmaktayız, Maurers Zayıflama Hapını günde 1 kezden fazla kesinlikle kullanmayınız. Aksi halde metabolizmaya ve sindirim sistemlerinize aşırı derecede zarar verme imkânı bulunmakta ki bunu hiçbir üretici göz ardı edemez. Eğer etkisini daha rahat hissetmek istiyorsanız günde 40 dk tempolu yürüyüş yada koşu yapmanız yeterlidir. Fakat spor yaparken kendinizi fazla yormayınız vücudunuz hap kullanımından dolayı içten içe yorulacağından dolayı sporun sizi olumsuz etkilemesini engelleyiniz.

Maurers zayıflama hapının kesinlikle yasak olduğu kişiler:

Tansiyonu yüksek olan kişilerin kullanması kesinlikle engellenmelidir. Çünkü metabolizma tepkimeye gireceğinden kaynaklı tansiyonunuz değişkenlik gösterebilir. Böylelikle rahatsızlığı olan kişiler öenlemi alınmadığı sürece çok ciddi hasar görebilir.

Sürekli ilaç kullanmak zorunda olan kişiler doktorlarına danışamadan kesinlikle kullanmamalıdır.

maurers-softgel-kullanımı

Çünkü ilaç ile maurers tepkimeye girip vücudunuza zarar verebilir.

Alkol ve alkol içeren ürünler ile birlikte kesinlikle kullanmamalıdır. Kanda basınç yaratıp etkinin bir anda görülmesi vücuda kalıcı hasar bırakır.

Gastirit ve ülser rahatsızlıkları olanlar kesinlikle kullanamaz. Çünkü bu kişilerin zaten mide kısmında problemleri olduğundan hassas olan mideye yedikleri içtiklerine dikkat etmeleri gerekir. Maurers her ihtimale karşı kesinlikle alınmamalıdır.

Karaciğer yetmezliği olan kişiler kesinlikle kullanamazlar.

Kalp yetmezliği bulunan kişiler.

Böbrek yetmezliği olan kişiler kullanamaz. Çünkü kanı süzdüğünden kaynaklı maurers böbreklere baskı yapacağından yetmezlik olan kişilerde problem çıkarmaktadır.

Hamile ve bebekli anneler kullanamaz.

Şeker hastaları kesinlikle kullanamaz. Çünkü iştah kesici özelliği sayesinde yemek yedirmeyeceğinden kaynaklı şeker hastalarını rahatsızlaştıracaktır.

Troid hastaları kesinlikle kullanamaz.

Mide kısmında hastalık bulunan kişiler kesinlikle kullanamaz.